Badanie internetowe będzie uruchomione na tej stronie w marcu 2017 roku

Badanie internetowe FAMAC

Kiedy?

Planujesz podróż do Polski z WizzAir w kwietniu 2017? Jeśli tak, możesz być wśród tych, których zaprosimy do udziału w krótkim (10-15 min) badaniu internetowym, które będzie uruchomione na tej stronie od 18 marca do 30 kwietnia 2017. Jeśli zostaniesz wybrany (-a) do udziału w naszym badaniu internetowym, znajdziesz zaproszenie do niego na Twojej karcie pokładowej WizzAir, udostępnionej do wydruku już 14 dni przed datą podróży.

O co chodzi w tym badaniu?

W tym badaniu internetowym chodzi o Twoje doświadczenia związane z pobytem za granicą oraz pracą za granicą. Obejmie pytania dotyczące sytuacji na rynku pracy, sytuacji rodzinnej, historii przeprowadzki oraz Twoich planów na przyszłość. Jednocześnie nie będzie wymagało od Ciebie dostarczenia jakichkolwiek informacji, które mogłyby zidentyfikować Twoją osobę, na przykład takich jak imię i nazwisko, numer ubezpieczenia społecznego, numer telefonu, lub jakiegokolwiek inny numer identyfikacyjny. Inaczej mówiąc, udział w tym badaniu będzie anonimowy, a bezpieczeństwo zebranych danych będzie zagwarantowane przez badaczy.

Co ja z tego dostanę?

Bardzo doceniamy czas, który poświęcisz na wypełnienie naszej ankiety internetowej, i dlatego chcemy nagrodzić Cię za pomoc w naszym projekcie. Jeśli wypełnisz naszą ankietę, automatycznie dostaniesz szansę na zwrot kosztu Twojego biletu do Polski. Po upływie okresu badania (1 maja 2017), zorganizujemy loterię, w której do 50 losowo wybranych respondentów uzyskają zwrot kosztów swoich biletów.

Co dalej?

Poczekaj zanim otrzymasz e-mail od WizzAir, informujący o tym, że odprawa online jest teraz dostępna na Twój lot (dostępna już 14 dni przed datą podróży). Przejdź na stronę WizzAir, dokonaj odprawę online i wydrukuj swoją kartę pokładową. Jeśli zostałeś (-aś) wybrany (-a) do udziału w naszym badaniu, znajdziesz link do ankiety na swojej karcie pokładowej. Przejdź do linku, wypełnij ankietę i wygraj szansę odzyskania zwrotu ceny Twojego biletu. Powodzenia i do zobaczenia tutaj na wiosnę 2017!